ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka, Aktywność

Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków w duecie z pilotem mają miejsce w całym kraju. Warto sprawdzić, w jakich miejscowościach są oferowane, jakie są szczegóły oraz jaka jest cena za skok. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się na skakanie ze spadochronem, to ma okazję natychmiast dowiedzieć się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Główne informacje podane są też na witrynie www.

Spadanie spadochronem to wydarzenie nie do porównania z jakimkolwiek innym i jeśli tylko interesant ma takie życzenie, to powinien się decydować. Prędkość przekracza wtedy dwieście km w ciągu godziny. Można oglądać zatrzymujące oddech w piersiach pejzaże, a także poczuć przypływ adrenaliny w najczystszej formie. W głównej mierze zaś jest to świetna zabawa, jakiej na pewno przez dłuższy czas nie da się zapomnieć. Najwyższe uprawnienia pilotów to gwarancja bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w którym pilot będzie skakać razem z pasażerem. W specjalnym spadochronie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Klient jest z kolei doczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości 3000 do czterech tysięcy metrów, w zależności od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otwarciem spadochronu i przed tym jak wykonany jest skok ze spadochronem gliwice pasażer jest na szkoleniu. Skok potrwa od trzydziestu pięciu do pięćdziesięciu pięciu s. Spadochron główny otwiera się na wysokości tysiąc siedemset m, a później ma miejsce szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej 5 do dziesięciu m. Klient ma wówczas sposobność do spróbowania samodzielnego sterowania lotem ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY