ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Inne

Renomowany producent zrobionej z diamentów biżuterii QUEEN DIAMOND

Luksusowe pierścionki diamentowe oferowane przez QUEEN DIAMOND są chętnie wybierane przez konsumentki i konsumentów, którym zależy na tym, by nabywać tylko wywodzące się z branży jubilerskiej produkty najwyższej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem wykonany jest ręcznie, przez wykwalifikowanych jubilerów w unowocześnionej fabryce. Z tego powodu opłaca przyjrzeć się dostępnym koncepcjom i wybrać taki pierścionek, jaki zmieści się w naszych możliwościach finansowych oraz będzie odpowiadał naszym upodobaniom odnośnie tego, jak prezentuje się wizualnie.

Pierścionki takie udostępnione są w cenie od 2500 do 15 000 złotych. Można je też dobrać po ciężarze diamentu centralnego. Pierścionki mają przeróżne kształty oczek, od najprostszych po oryginalne, a więc można wyszukać coś w swoim guście lub osoby, której ten pierścionek chciałoby się wręczyć, przykładowo w ramach pierścionka zaręczynowego.

Na każdym z pierścionków wykonanych z naturalnych diamentów umieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym po boku diamentu. Klienci mają możliwość również oczekiwać na nieodpłatne naniesienie graweru i regulację rozmiaru pierścionka. Na modele pierścionków wskazanej marki przyznana jest dozgonna gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, jaka nie bez przyczyny znana jest nie tylko w kraju, lecz także na terenie Niemiec i otrzymała sporo rynkowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY