Edukacja

PROFIXIT: profesjonalny serwis konsol Xbox i Playstation

PROFIXIT gwarantuje profesjonalny serwis konsol Xbox oraz Playstation. Miłośnicy grania, mający któryś z tych modeli mogą więc zgłaszać się do serwisu, w celu reparacji. Nie muszą mieszkać w Zielonej Górze, aby korzystać z tego świadczenia, co jest kolejnym ułatwieniem, bo wystarczy, że wyślą przez kuriera lub paczkomatem swój sprzęt. Jeśli chodzi o naprawa xbox 360 to naprawiane są awarie we wszystkich sprzętach od producenta Microsoft: Xbox, Xbox 360, One, One S, One S All – Digital, One X, One Series S oraz One Series X.

Często podejmowaną naprawą jest wymiana lasera, ponieważ, gdy trudno jest uruchamiać konsolę, ponieważ gdy niesprawny jest laser, to konsola nie odczyta płyty. Często także, jeżeli nawet gra się włączy, to zacina się. Wymiana napędu Blue – Ray to kolejna ze zwykle podejmowanych napraw. Kiedy zleceniodawca nie potrafi wkładać płyty do napędu, to w takiej sytuacji niezbędna jest reparacja napędu całego. Jeśli w trakcie gry gracz zauważy barwne pasy na ekranie, to potrzebny jest reballing układu. W wypadku, gdy konsola chodzi głośniej, to informatycy często rekomendują wyczyszczenie i wymianę past termoprzewodzących.

Oczywiście, zależnie od faktu, z czym skieruje się klient, realizowane też są inne naprawy. Każde zlecenie traktowane jest na równi indywidualnie, ale też z priorytetem. Dotyczy to też świadczenia takiego jak playstation serwis, a więc właściciele tych konsol też staną się zadowoleni, kiedy decydują się na skorzystanie ze świadczeń PROXIFIT. Serwis odwołuje się do różnych modeli konsoli od producenta SONY. Najpierw technicy upewniają się, czy nie wystarczy tylko precyzyjnie oczyścić sprzętu. Jeżeli natomiast okazuje się, iż niezbędna jest większa naprawa, to też się jej podejmują. Klienci są poinformowani o diagnozie oraz wycenie i nie prędzej niż na bazie tych informacji decydują, czy chcą zrobić użytek ze świadczeń podanej firmy.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY