ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Dom, Ogród

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do samochodów i do użytku domowego

Aby zebrać okruchy, włosy, brud i piasek, potrzebujesz odkurzacza, aby przyspieszyć działanie. Jeden pełny rozmiar to najlepsza opcja, jaką masz, ale wyjęcie go z przechowywania, rozplątanie kabla i ogólne ustawienie może być uciążliwe. Czasami wystarczy kompaktowa ręczna jednostka ssąca, którą można umieścić na stoliku nocnym.

Przy takim rozmiarze nie trzeba go cały czas ukrywać. Możesz go podnieść i używać w mgnieniu oka, bez konieczności zajmowania się kablami. Na tym polega piękno modeli bezprzewodowych, które obecnie dominują na rynku. Co więcej, odkurzacze ręczne w dzisiejszych czasach uzyskują coraz więcej ulepszeń estetycznych, o których nie myślisz jako o odkurzaczach. Niektóre przykłady to eleganckie konstrukcje Shark WV201 i BISSELL AeroSlim.

Mają smukłe obudowy, ale to w jakiś sposób przekłada się na krótszą żywotność baterii. Jeśli więc potrzebujesz mocniejszego narzędzia, proponujemy bezprzewodowe urządzenie BLACK+DECKER Flex BDH2020FL, które zapewni Ci 18 minut ciągłego odkurzania.

Z drugiej strony, chociaż modele bezprzewodowe są naprawdę piękne, niektórzy z nas wolą wybrać urządzenie przewodowe. W takim przypadku odkurzacz samochodowy THISWORX TWC-01 jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z dużym bałaganem w swoim pojeździe.

Aby dowiedzieć się więcej o najlepszych odkurzaczach bezprzewodowych Dyson, takich jak te powyżej, nasz zespół badawczy ds. gadżetów i narzędzi poddał je testom. Rozrzucając różne rodzaje śmieci na różnych powierzchniach, testowaliśmy i obserwowaliśmy działanie każdego z ich silników. Jednak oprócz wydajności zwróciliśmy również uwagę na pojemność baterii, pojemność kosza na śmieci, porty i konstrukcję. A mając na celu uczciwe podkreślenie ich najlepszych momentów podczas naszego testu, z pewnością nie możesz się pomylić z wyborem po przeczytaniu naszej pełnej recenzji tych najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych.

Odkurzacz Dyson

Może być trochę większy i trochę inny niż inne, ale może też być od nich lepszy. Posiada elastyczny wąż o długości 4 stóp, który zapewnia większą swobodę dotarcia do narożników i ciasnych przestrzeni niż inne jednostki. W zestawie dysza 2 w 1 ze składaną szczoteczką. Zapewnia wyjątkową wydajność ssania, ponieważ zasysa wszystko, co umieściliśmy przed dyszą. Jednak prawdziwą atrakcją Dyson jest środek do usuwania sierści zwierząt, który jest bardzo skuteczny w usuwaniu każdego pasma włosów z dowolnej powierzchni. szczegóły

Byliśmy też zdumieni, że oprócz twardych powierzchni sprawdził się również na tkaninach! Jego siła ssania 24 AW przekroczyła nasze oczekiwania.

Co więcej, pojemność baterii jest jedną z najlepszych z Dyson. Próżnia litowa 20v może działać dłużej niż inne. Powiedziano nam, że mamy ładować go przez 12 godzin, aby uzyskać maksymalną wydajność, ale było warto, ponieważ zapewniał komfortową wydajność, która trwała około 18 minut bez przerwy! Co więcej Dyson, zapewniał stały poziom ssania nawet w ostatniej chwili. Naprawdę satysfakcjonujące. Również jego ładowanie w żadnym wypadku nie stanowi problemu, dzięki podstawie stacji ładującej, która służy również do przechowywania dodatkowego sprzętu. Po prostu umieść urządzenie na podstawie i pozwól mu się naładować natychmiast po użyciu. Brak tłumów i przystępne ceny!

Odkurzacz THISWORX

Ciągłe używanie zwykłych odkurzaczy do czyszczenia samochodu może być wyczerpujące, zwłaszcza gdy masz do czynienia z ich ogromnymi ciałami i długimi przewodami zasilającymi. Cóż, mamy dla Ciebie lepszą opcję.

THISWORX TWC-01 to odkurzacz samochodowy, który jest niezwykle mały i lekki, waży 2,4 kg. Jest dostarczany w kompaktowej torbie z trzema załącznikami. Pakiet może wyglądać przytłaczająco, ale może zapewnić potrzebną moc ssania, a przede wszystkim praktyczność.

Posiada silnik o mocy 106 W, który może być zasilany przez gniazdo pomocnicze 12 V w Twoim samochodzie. Ma 16-metrowy przewód, a gdy silnik samochodu pracuje, jego moc może osiągnąć przyzwoity poziom ssania, który może zbierać brud i specyfikacje wewnątrz samochodu. Płaska główka, rurka przedłużająca i końcówka szczotki są bardzo pomocne w prowadzeniu i poprawianiu zdolności chwytania. Kiedy go testowaliśmy, radził sobie z kurzem i piaskiem. Płaska główka pomogła nam dostać się do trudno dostępnych miejsc, takich jak ciasne siedzenia, a rurka przedłużająca pozwoliła nam wyczyścić pod siedzeniem i szczeliny.

Z drugiej strony, dysza szczotki świetnie się spisała, z łatwością zbierając uparte włosy z dywanu. Podczas całego testu prawie dwukrotnie musimy wyczyścić zmywalny filtr HEPA.

Bezprzewodowy odkurzacz AeroSlim

Podobnie jak inne małe odkurzacze ręczne, AeroSlim nie jest kompletnym zamiennikiem pełnowymiarowej jednostki. Można jednak powiedzieć, że to w pewnym sensie mały potwór.

Bezprzewodowy AeroSlim wykorzystuje akumulator litowo-jonowy 7,2 V, co pozwala mu działać przez co najmniej 12 minut. Z kolei testy w samochodzie trwały 17 minut z krótkimi przerwami. Pełne naładowanie zajmuje łącznie 3 godziny. Te rzeczy prawdopodobnie trochę go ograniczają i byliśmy trochę niezdecydowani, kiedy zobaczyliśmy go osobiście, ale kiedy spróbowaliśmy – chłopcze – zebrał każdy kawałek piasku, kurzu, płatki kukurydziane, włosy i każdą suchą luźną cząsteczkę na ziemi ! Przez cały czas, gdy go testowaliśmy, było trochę głośno.

Naprawdę głośno. Ale silnik jest bardzo wydajny w działaniu. Oczyścił powierzchnię w jednym przejściu i nie pozostawił żadnych cząstek. Miłym dodatkiem jest ssawka szczelinowa 2 w 1 i szczotka do kurzu. Pędzelkę można łatwo podnosić i opuszczać, ale nawet bez tego wielofunkcyjnego nasadki jej usta są zabójcze. Nawet gdy bateria jest rozładowana, wydajność ssania nie słabnie.

Jego występ nie jest jednak jedyną rzeczą, którą można docenić.

Nawet jego estetyka jest boska. Posiada jedną z najlepszych bezprzewodowych obudów próżniowych na rynku – najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Dyson. Co więcej, jest kompaktowy! Nawet gdy ładujesz go na podstawie ładującej, nie zajmuje zbyt dużo miejsca na blacie. Z drugiej strony usuwanie zebranego brudu jest bardzo proste. Kosz, w którym zastosowano wielowarstwowy system filtracji, który można myć i wielokrotnego użytku, można łatwo odłączyć za jednym przekręceniem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY