Zdrowie, Medycyna

Den – Med: ośrodek stomatologiczny, w którym można polepszyć estetykę uśmiechu

Den – Med to ośrodek stomatologiczny, w którym można poprawić uśmiech. W takim celu wystarczy umówić się do ortodonty, jaki na pewno podejmie decyzję, jakie kolejne kroki w terapii powziąć. Wyspecjalizowane wyposażenie gabinetu jest gwarancją leczenia na wysokim poziomie, w sterylnych i bezpiecznych okolicznościach. Stomatolodzy zatroszczą się zarówno o kwestie lekarskie, jak i o to, żeby pacjenci poczuli się komfortowo. Ortodonta, jaki podejmie się zakładania u wskazanego pacjenta aparatu ortodontycznego, na początku zajmie się wyleczeniem wszystkich zębów. Zwykle jest to leczenie kanałowe z zastosowaniem nowatorskiego urządzenia badającego niewielkie elementy.

Następnie może być zakładany aparat na zęby, za pomocą jakiego terapia odbywa się przez wywieranie lekkiego, dłuższego ucisku na zęby a także na stopniowej przemianie ich położenia co do siebie. Chorym proponowane są aparaty umocowane na zębach przez cały okres leczenia lub aparaty ruchome. Dentysta podkreśla, iż bardzo znaczące pozostaje to, żeby chorzy noszący aparaty umocowane na zębach przez cały okres leczenia zgłaszali się systematycznie na zabiegi z zakresu higienizacji. Leczenie z zastosowaniem aparatu ortodontycznego jest istotne nie tylko z z uwagi na to, iż zgryz ułoży się właściwie, ale też patrząc na estetyczność uśmiechu, co stricte przyczyni się do polepszenia kondycji psychicznej chorego.

Dlatego stomatolodzy z zaprezentowanego centrum troszczą się o spersonalizowane podejście, na początku robiąc badania radiologiczne razem z wyciskiem zębów. Za pośrednictwem nowoczesnego aparatu rentgenowskiego wykonane są tak samo badania zewnątrzustne, ale też wewnątrzustne. Wzorcowa wartość użytkowa zdjęć pozwala na rozplanowanie terapii, nie tylko kiedy chodzi o estetyczność uśmiechu.

Chorzy doceniają to, że nie mają potrzeby kierować się do innej poradni RTG a także to, że dawka promieniowania jest znacznie niżej położona aniżeli wówczas, gdyby został użyty klasyczny sprzęt RTG. Den – Med oferuje leczenie na przykład w obrębie https://www.stomatologiadenmed.pl/aparaty-na-zeby-ortodoncja/, bazujące na skrupulatnej diagnozie.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY