ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Inne

Wiadomości w temacie bad tripu

Wiadomości na temat bad tripu podane są na witrynie w wyjątkowo przystępny sposób oraz wyczerpią one zagadnienie w całości. Z tego powodu jeżeli ktokolwiek chce się bardzo dobrze zorientować, to ma przekonanie, że to pozyska. Bad trip to określenie na przerażające albo trudne epizody po spożywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym. Najczęściej przeżycia te powstają po LSD. Mogą w takiej sytuacji pojawić się: halucynacje lub napady o podłożu lękowym różnego stopnia.

Najczęściej bad trip pojawi się u spożywających narkotyki, jacy nie posiadają dużo przygód związanych z daną substancją. Kiedy mają natomiast sami w sobie napięcia o charakterze emocjonalnym powiązane z problemami dnia codziennego, to pojawi się znacznie większe prawdopodobieństwo, iż właśnie u nich powstanie zła podróż. W dodatku wydarzenie to może być efektem nieodpowiedniego set and setting, czyli negatywnego nastawienia psychicznego, niekorzystnych okoliczności lub złego doświadczenia pod wpływem psychodelików. Set w tym wypadku znaczy stan psychiczny, nastrój, myśli a także plany, a setting to zestaw bodźców, jakie dostarczone są przez otoczenie.

Mogą one pochodzić tak samo od ludzi, jak i od miejsca. Z tego powodu, nie warto przyjmować substancji psychoaktywnych, kiedy nie czujemy się dobrze w danym otoczeniu. Jeśli ktoś zmaga się z jakimś, nawet minimalnym stanem niepokoju, to również powinien przemyśleć, czy nie zażywać substancji w innym przedziale czasowym. Nie opłaca się bowiem ulegać presji grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY