Dla niejednej osoby felgi w samochodzie to coś takiego jak buty, w jakich się chodzi, to właśnie one sporo mogą zaświadczyć o właścicielu. Rzecz jasna duża część kierowców nie przejmuje się tym zupełnie, zostając przy tym, co otrzymali w seryjnym wyposażeniu. Lecz jeżeli pojawi się konieczność kupienia kolejnego kompletu, na przykład z powodu używania kół zimowych i letnich, to warto się trochę zastanowić przy takim wyborze. W sprzedaży bowiem jest taka ilość odmian felg, że bez specjalnych nakładów można sprawić, że samochód dostanie zupełnie nowy wygląd.

Po pierwsze trzeba ustalić sobie budżet, który będzie przeznaczony na nowy zakup. Najmniej kosztują stalowe felgi, lecz przy nich możliwości stylistyczne są niewielkie, chyba że ktoś zdecyduje się na kołpaki. Dużo więcej w tym względzie oferują felgi JR Wheels aluminiowe, jakie można dostać w naprawdę dużej liczbie wzorów. Lecz również i kolorów, bowiem w ofercie wielu producentów znajdują się nie tylko felgi concaver w srebrnym kolorze, lecz również i w innych barwach.

Można też znaleźć firmy, jakie personalizują oferowane felgi na życzenie klienta, malując je na wskazany kolor. Przy takim rozwiązaniu liczyć się trzeba z dodatkowym kosztem, ale tym sposobem da się idealnie zgrać kolo nadwozia oraz kół. Podczas wyboru felg duże znaczenie ma ich wygląd. Ten warto dobrać do rodzaju pojazdu, bowiem nie każdy spasuje do każdego auta. A kiedy już się takie superlekkie felgi SL02 kupi i zamontuje, to z wymienieniem mogą być spore problemy.

Wielu posiadaczy samochodów decyduje się też na montaż felg o większej średnicy czy szerokości. Trzeba przy tym uważać na dwie istotne rzeczy. Przede wszystkim przy większych średnicach należy zastosować niskoprofilowe opony, które zapewnią takie same właściwości jezdne jak fabryczne. Dodatkowo koła po założeniu nie mogą nic wystawać poza karoserię, ponieważ wtedy nie będzie to zgodne z przepisami i narazić się można na mandat przy spotkaniu z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Gadżety reklamowe – dlaczego warto ich używać

Jedną z podstawowych spraw w handlu będzie zachęcenie klientów, żeby zdecydowali się…

Fototapety 3D – ciekawy pomysł na wykończenie wnętrza swojego domu

Jedną z istotniejszych spraw przy urządzaniu swojego domu czy mieszkania będzie to,…

Jak wybrać dobrą wypożyczalnię oferującą rowery elektryczne

Wyjeżdżając na krótszy czy dłuższy urlop niejednokrotnie nie będzie możliwe zabranie ze…

Do jakich celów stosuje się podwieszane systemy

Jeśli ktoś zaczyna szukać wygodnej, ciekawej alternatywy dla typowych drzwi, kotar czy…