ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Pomoc drogowa dla kierowców – wezwanie lawety

Każdy kierowca chociaż raz w życiu miał sytuację, iż jego pojazd zaszwankował. Nie licząc już tych ulicznych zdarzeń, w szeregu przypadków niezmiernie niepewnych dla zdrowia oraz życia gdy dociera od wypadku. W owym czasie potrzebne jest skorzystanie z usług pomocy drogowej, która zajmuje się działalnością jaką jest wynajem lawet.

Firmy, które proponują tego rodzaju usługi prześcigają się w pomysłach i promocjach co zrobić by w sytuacji awaryjnej kontrahent wybrał właśnie ich jednostkę gospodarczą. Mimo to korzystanie z takich usług w wypadku nie przewidzianego zdarzenia, nie należy do przyjemnych niemniej jednak jest potrzebne.

Laweta, jest to pojazd, w rodzaju przyczepy, który nie porusza się samodzielnie, jest tudzież doczepiany do samochodu, na ogół rozległego, jaki ma wystarczającą moc by uciągnąć lawetę wspólnie z stojącym na niej samochodem. Zdając sobie sprawę, że w pewnych momentach zdarzają się na drodze sytuacje, iż najem lawet może okazać się konieczny warto posiadać ze sobą wbity w telefonie komórkowym, zapisany na kartce bądź też włamiecie numer telefonu, do firmy typu https://krakhol.pl/, jaka takie usługi proponuje.

Unikniemy wówczas niepotrzebnego zdenerwowania na miejscu zdarzenia, gdzie i tak jest wystarczająco niemało stresu dla kierowcy oraz pasażerów. Warto także wiedzieć, iż choć wynajem lawety nie przynależy do najtańszych to kiedy mamy opłacone ubezpieczenie wraz z opcją assisatnce to wówczas koszt wynajęcia lawety pokrywa ubezpieczenie. Ubezpieczenie to pokrywa także transport kierowcy i pasażerów, a w sytuacji kiedy zdarzenie ma miejsce daleko od miejsca zamieszkania także ich nocleg. Dlatego warto zainteresować się u własnego ubezpieczyciela jak formę ubezpieczenia nam proponuje by w razie awaryjnej sytuacji na drodze nie martwic się o ponadprogramowe koszty.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY