ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Kwota za usługę mikrodermabrazji na terenie Gdańska

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry. Taki zabieg głównie sprawia, że tkanka skórna jest zdrowsza, dzięki czemu również prezentuje się młodziej. Mikrodermabrazja diamentowa zalecana jest osobom mającym cerę mieszaną i tłustą, przy jakiej wydzielane jest sporo sebum. Następną zaletą mikrodermabrazji diamentowej pozostaje to, że już parę zabiegów może usunąć blizny a także widoczne odbarwienia. Warstwy na naskórku w trakcie tego zabiegu usunięte są przy pomocy urządzenia posiadającego specjalnie zaprojektowane głowice ścierające, jakie pokrywane są diamentem.

Stąd także wywodzi się nazwa tego zabiegu. Mikrodermabrazja diamentowa jako innowacyjna technika odpowiada za oczyszczanie tkanki skórnej, pobudza jej odbudowę, jak i pomoże zniwelować przeróżne występujące na skórze schorzenia. Systematycznie przeprowadzane zabiegi pozwalają pozbyć się drobnych zmarszczek, pobudzając fibroblasty do produkowania kolagenu oraz elastyny. Odnowiona skóra będzie również odpowiednio zabezpieczona przed powstaniem nowych uszkodzeń. Z zabiegu takiego nie powinny jednak skorzystać osoby z aktywnym stanem zapalnym tkanki skórnej, nowotworami skórnymi, bądź uszkodzeniem ciągłości w tkance skórnej.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest bezpieczny i właśnie z uwagi na to jest świetną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych stosowanych celem odmładzania tkanki skórnej. Rezultaty po zrobionej mikrodermabrazji diamentowej zauważalne są od razu. Mało tego, mimo powierzchownego działania zabieg taki wpływa też na skórę właściwą.

Należy jedynie pamiętać o ogólnych zaleceniach po skończonym zabiegu. Po pierwsze, trzeba używać tylko kosmetyków nawilżających. Następnie, na mniej więcej miesiąc po takiej mikrodermabrazji należy opuścić wizyty w solarium. Przez siedemdziesiąt dwie godziny rozsądnie będzie również unikać wody chlorowanej i wizyt w saunie. Żeby otrzymać najlepsze efekty zaleca się 6 serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej: 3 razy w odstępie tygodniowym oraz 3 razy co dwa tygodnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY